Nazwa użytkownika Hasło | Zapomniane hasło

Wybierz odpowiednią dla siebie Kasę Fiskalną NOVITUS

NOVITUS

NOVITUS Nano

Kasa fiskalna SOLEO PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży.
NOVITUS

NOVITUS Sento E

Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.
NOVITUS

NOVITUS Soleo Plus E

Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających. SOLEO PLUS E to pierwsza na polskim rynku kasa fisklana z możliwościa wydrukowania na paragonie NIPu nabywcy.
NOVITUS

NOVITUS Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona - poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia.
NOVITUS

NOVITUS Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD).
NOVITUS

NOVITUS PS 4000 E

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych.
Monitoring IP
Podpis elektroniczny
Kasy fiskalne w naszej ofercie
Terminale płatnicze
Przejdź na Insert NEXO
Systemy do zarządzania firmą
Usługi informatyczne dla firm