Nazwa użytkownika Hasło | Zapomniane hasło

 

       KOMBIT to firma informatyczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu IT dla Biznesu oraz Instytucji Państwowych.  Działając na rynku IT od 1993 roku zdobyliśmy duże doświadczenie w integracji i wdrażaniu oprogramowania pozwalającego naszym klientom doskonale prowadzić swoją firmę w zakresie handlu, księgowości czy też, zarządzania zasobami ludzkimi. W naszych instalacjach doskonale łączymy rozwiązania oparte o systemy z rodzimy Microsoft z szeroką gamą rozwiązań Linuksowych.

 

Od 1996 roku firma KOMBIT prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, montaż wraz z pełną konfiguracją stanowisk kasjerskich. Nasi specjaliści doskonale znają przepisy i rozporządzenia dotyczące zagadnień handlowych co pozwala nam doskonale zoptymalizować i wdrożyć oprogramowanie handlowo-magazynowe w każdej placówce zajmującej się sprzedażą

W roku 2010 firma KOMBIT połączyła się z firmą FORTE zajmującą się elektroniką użytkową, produkcją i projektowaniem wzmacniaczy mocy, oraz nagłaśnianiem imprez plenerowych i okolicznościowych. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, iż jesteśmy jedyną firmą w powiecie radomszczańskim oferującą możliwość założenia podpisu elektronicznego.

 

 

Zapraszamy do współpracy.

                                                      
Monitoring IP
Podpis elektroniczny
Kasy fiskalne w naszej ofercie
Terminale płatnicze
Przejdź na Insert NEXO
Systemy do zarządzania firmą
Usługi informatyczne dla firm