Podążaj za nami:

Podpis kwalifikowany

Home Podpis elektroniczny

PODPIS ELEKTRONICZNY - CERTYFIKAT KWALIFIKOWANY

Kwalifikowany podpis elektroniczny CenCert to łatwe i szybkie narzędzie do podpisywania dokumentów i umów. Podpis elektroniczny ma formalną i pełną moc prawną jak podpis własnoręczny. Warto przyjrzeć się gdzie wykorzystywany jest podpis elektroniczny.

E-podpis ma bardzo szerokie zastosowania, które regularnie są poszerzane. Staje się tak między innymi poprzez kolejne wdrażane w polskim prawie ustawy, wymagające od coraz większej grupy użytkowników, w tym przedsiębiorców, uwierzytelniania podpisem elektronicznym.

Już teraz e-podpis jest obligatoryjnym narzędziem podczas wysyłania sprawozdań do KRS lub, tak jak w przypadku branży aptekarskiej, przekazywania danych o obrocie produktów leczniczych do Głównego Inspektora Farmaceutycznego.

Ponadto, Użytkownicy coraz częściej wykorzystują go do składania deklaracji w ZUS, podpisywania faktur, wszelkich dokumentów biznesowych, a nawet do udziału w aukcjach na elektronicznych platformach przetargowych. Przy użyciu certyfikatu kwalifikowanego można rejestrować dane w UODO (Urząd Ochrony Danych Osobowych), przesyłać dane do GIIF (Generalny Inspektor Informacji Finansowych), a także kontaktować się z Urzędami Administracji Publicznej.

Elektroniczny podpis kwalifikowany

PODPIS ELEKTRONICZNY NOWY

248,00 zł – 760,00 zł netto

ODNOWIENIE PODPISU ELEKTRONICZNEGO

145,00 zł – 550,00 zł netto

Dowiedz się więcej

Jeśli masz pytania, wątpliwości albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie Elektronicznego Podpisu Kwalifikowanego skontaktuj się z nami. Możesz skorzystać z poniższego formularza, lub zadzwonić.

Telefon (+48) (44) 6823272