CenCert

Partners

A leading supplier

IT solutions

Dell Technologies

Partners

  • 97-500 Radomsko, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 35
  • +48 44 682-32-72

CenCert

Partners

A leading supplier

IT solutions

Dell Technologies

Partners

Programy

Programy INSERT

InsERT od 30 lat tworzy programy dla małych i średnich firm – systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP. Sprzedaliśmy już ponad 1 mln licencji. Z naszych programów sprzedażowych firmy wystawiają milion faktur dziennie.

Zobacz więcej

Programy INSOFT

INSOFT – ich flagowym produktem jest program PC-Market. Jest to stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem.

Zobacz więcej

Programy WAPRO ERP

To komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych.

Zobacz więcej

Antywirus G Data

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań zabezpieczających i mechanizmom ochrony, zapewniają bezpieczeństwo przed ponad 600 milionami złośliwych plików. Są i pozostają niezależni od instytucji politycznych. Ich oprogramowanie jest najlepszym wyborem dla bezpieczeństwa Państwa systemów: ich wysokie wskaźniki wykrywalności są stale potwierdzane przez niezależne instytuty badawcze.

Zobacz więcej

Program S4H

Jest nowoczesną aplikacją wspomagającą sprzedaż w restauracjach, pizzeriach, fast foodach, stołówkach, kawiarniach, cukierniach. S4H POS to również bogata funkcjonalność i prostota obsługi dzięki zastosowaniu m. in.: graficznego modułu rezerwacji stolików i elastycznego kształtowania menu ekranu bonowania.

Zobacz więcej

Program GoPOS

Sprzedawaj szybciej, zarządzaj sprawniej i skutecznie zwiększaj zysk z systemem sprzedażowym, któremu zaufało tysiące przedsiębiorstw w Polsce. Od gastronomii, przez handel detaliczny, po branżę usługową – GoPOS powstał, by wspierać Twój biznes, niezależnie od jego charakteru czy rozmiaru.

Zobacz więcej

Top